campion
13 بهمن 1401 - 17:45

استقرار تیم سلامت بسیج جامعه پزشکی البرز در کمالشهر

کرج- مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: تیم سلامت ما از تاریخ ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه به مدت سه روز به خدمت رسانی در شهرک امیرالمومنین کمالشهر می پردازد.

علی جمال محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر از اجرای طرح یاسر با مشارکت حداکثری و هماهنگی بنیاد تعاون بسیج، سپاه، حوزه معاونت دفاع زیستی خبر داد و گفت: در این راستا اقدام به استقرار گروه‌های جهادی پزشکی در شهرک امیرالمومنین (ع) کمالشهر کردیم.

وی مطرح کرد: این اقدام در راستای تحقق فرامین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از این منطقه و دیدار با خانواده شهید سید روح الله عجمیان و بر اساس تعهداتی که در حوزه محرومیت زدایی داریم، اقدام به استقرار گروه‌های جهادی با عناوین مختلف در این منطقه کردیم. در حال حاضر، تیم سلامت ما از تاریخ ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه به مدت سه روز به خدمت رسانی در این منطقه می‌پردازد.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز از استقرار تیم‌های پزشکی دندانپزشکی، متخصصین، پزشکان عمومی، پرستاران و ماماها در این منطقه با مشارکت سازمان نظام پرستاری، دانشگاه علوم پزشکی، مرکز بهداشت و حوزه معاونت بهداشتی استان البرز خبر داد و گفت: متخصصین زنان از مرکز آموزشی درمانی کمالی کرج اعزام شده‌اند.

وی بیان کرد: در این اردوی جهادی، متخصصین داخلی، قلب، اطفال و جراحی ارتوپدی از بیمارستان‌های شهید مدنی، امام علی (ع) و شهید رجایی حضور دارند. استمرار اجرای این گونه برنامه‌ها از جمله اولویت‌های اقدامات محرومیت زدا در حوزه بسیج جامعه پزشکی است که امیدواریم بتواند انتظارات به حق مردم در این مناطق را برآورده کند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1015385